Lenze Smd

Kategori: Lenze | 0

lenze-smd

Ürünün Teknik Özellikleri

 

Lenze SMD basit uygulamalar için
 
Uygulamalarınızda digital veya analog girişler, önceden ayarlanmışhızlar veya keypad içeren ekranlar mı kullanıyorsunuz ? Hem kontrol kabininizdeki yeriniz hem de bütçeniz mi dar ? Smd frekans invertörü bundan asla ödün vermeyen bir çözümdür.
 
Smd 0,25……22 kW’lık bir güç aralığını kapsar ve bugünkü frekans invertörünün universal kullanımına ilişkin ihtiyacınız olabilecek herşeyin üstesinden gelir. Açık fonksiyonları kullanılarak çeşitli uygulamarı kolaylıkla çözülebilmektedir. 
 
İhtiyacınız olan her şey üç adet yerleşik operatör butonu ve bir tutam  parametre – devreye almak ise çocuk oyuncağı. Parametre ayarları tek bir çip üzerine kaydedilmektedir. Elektronik programlanabilen modül (EPM) özellikle smd için tasarlanmış olan takılabilir bir hafıza çipidir. EPM istediğiniz sıklıkta sürücü verileri setini seri  halinde diğer frekans invertörlerine transfer etmenizi sağlar. Modifiye edilmiş olan sürücü parametreleri EPM’i basitçe frekans invertörünün önüne yerleştirilerek içerisinde taşınır.
 
Programla işlemi invertörün kendisinde veya batarya ile çalışan EPM programala birimi aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.Konfigürasyonlar çevrimdışı olarak uygun bir şekilde yapılabilir veya düzenlenebilir. Konfigürasyonlar çevrimdışı olarak uygunbir şekilde 30 adede kadar farklı program kaydedebilir.Sadece bir düğmeye basarak birkaç saniye içerisinde EPM’den EPM’ye, dosyadan EPM’ye kopyalama yapabilir ya da EPM’yi dosyaya geri yazdırabilirsiniz.